+421 944 213 683 info@mufin.sk

Naše služby

Pomáhame značkám osloviť spotrebiteľov, vytvárať publiká a zvyšovať počet konverzií.

Zameriavame sa na užívateľa

Vaši návštevníci by mali mať pri prezeraní vašich webových stránok a aplikácii najlepšie skúsenosti. Náš audit využíva odborné znalosti dizajnérov UX, aby zhodnotil celkové skúsenosti, s ktorými sa vaši návštevníci stretávajú.

Naši vývojári sú už viac ako veteráni v odbore 🙂

Nikto nás nenajme, aby sme vytvorili niečo obyčajné. Sme tím čestných odborníkov v oblasti budovania dlhodobých vzťahov s klientmi prostredníctvom merateľných, vizuálne prešpekulovaných webových dizajnov a vývojov. Náš vzťah s klientom pretrváva aj dlho po odovzdaní diela prostredníctvom údržby webových stránok a realizáciou stratégií digitálneho marketingu.

Hmm, máte web, aplikáciu a čo ďalej ? Pomôžeme Vám s jej promovaním a uverejnením.

Nasmerujeme to správne publikum na Váš web  prostredníctvom organického a plateného vyhľadávania. Vytvoríme Vám remarketingové publiká, nastavíme zodpovedné kampane z ohľadom na výšku Vášho budgetu. Navrhneme Vám tie správne marketingové kanály na čo najväčší záber a najlepšie konverzie.

Pripravený na spoluprácu ?

Odošlite nám správu cez kontaktný formulár alebo nám zavolajte na t.č. +421944213683 a radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.